Jsme Hobbytec Reality

Staráme se o to, abyste bydleli lépe

Vítejte doma

S láskou a péčí se zkušenostmi z rodinné společnosti a se zázemím skvělého týmu zkušených odborníků ze silné realitní společnosti se staráme o to, abyste konečně našli svůj domov. Poskytujeme kompletní servis při koupi a pronájmů rezidenčních bytů, mobilních a rodinných domů v atraktivních lokalitách Prahy a Středočeského kraje. Všechny naše reality vybíráme tak, jako bychom v nich chtěli bydlet sami. Dbáme na osobní přístup, slušnost a důvěryhodnost. Našim klientům nabízíme jen ty nejlepší nemovitosti, protože jsme si plně vědomi toho, že útulný, funkční a příjemný domov zlepšuje ve všech ohledech kvalitu našich životů. Navazujeme na činnost Hobbytec.cz, která je předním výrobcem hliníkových zimních zahrad,  pergol a přístřešků pro auto. I proto máme ke kvalitnímu bydlení velmi blízký vztah.

Všechny naše reality vybíráme tak, jako bychom v nich chtěli bydlet sami.

Realitní kancelář rodinného typu

Dbáme na osobní přístup, slušnost a důvěryhodnost. Našim klientům nabízíme jen ty nejlepší nemovitosti, protože jsme si plně vědomi toho, že útulný, funkční a příjemný domov zlepšuje ve všech ohledech kvalitu našich životů.

Všechny nabízené nemovitosti jsou v majetku Hobbytec Reality.

Hobbytec Reality je sesterskou firmou společnosti Hobbytec CZ s.r.o., která je předním výrobcem hliníkových zimních zahrad, pergol a přístřešku pro auto. I proto máme ke kvalitnímu bydlení velmi blízky vztah.

https://www.youtube.com/watch?v=B18DtUnqSg0