Prodej bytu 2+kk, Hloubětín

Popis nemovitosti

Krásný byt v rezidenčním objektu SUOMI Hloubětín – etapa PORI je ideálním místem pro bydlení páru či jednotlivce.  Byt o velikosti 2+kk má 57 m2 a disponuje plně funkčním kuchyňským koutem a vestavěnými skříněmi, do kterých se vejde opravdu všechno. Sluneční paprsky si pak užijete na balkóně o velikosti 5,2 m2.  Součástí bytu je garáž a sklepní kóje.

Nová čtvrť v městské části Praha Hloubětín poskytuje svým obyvatelům krásné místo pro bydlení v kontaktu s přírodou a zároveň s dobrou dostupností nejen do centra Prahy.

Finskem inspirovaný projekt není zaměřen pouze na energeticky úsporné byty, ale na rozvoj celé lokality. V plánu je výstavba obchodů, restaurací, kaváren i školky. Majitelé pejsků budou moci využívat psí loučku, která bude rovněž součástí areálu.

Projekt se nachází v blízkosti atraktivní stezky, která vede podél říčky Rokytky a je hojně využívaná k rekreaci a sportu.

Celá čtvrť je navržena tak, aby zodpovědně hospodařila s vodou – systémy koryt, průlehů, vsakovacích a retenčních nádrží pomáhají zachycovat déšť. Voda pak bude používána na zalévání a údržbu zeleně.

Fotografie a vizualizace jsou ilustrativního charakter. Domluvte si s námi schůzku pro bližší informace.

Cena nemovitosti

7 281 100 Kč

Lokalita

Praha Granitová

Dispozice

2+kk

Plocha

57 m2

Vytápění

podlahové + radiátory

Parkování

garáž

PENB

B - velmi úsporná

Stav bytu

dokončení 2021

Vybavenost

částečné zařízený: kuchyň, věstavěné skříně

Patro

5

Výtah

ano

Balkon

Ano - 5,2 m2

Materiál

cihla

Půdorys:

Mám zájem o nemovitost

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Více o zpracování osobních údajů