Skip to main content

Byt 2+kk, Barrandov

Popis nemovitosti

Útulný byt v rezidenčním objektu Kaskády Barrandov je vhodný pro ty, kteří mají rádi klid, ale zároveň chtějí být do 15 minut v samém centru Prahy. Byt o velikosti 2+kk má 53,8 m2 a po svém dokončení bude mít plnohodnotně vybavený kuchyňský kout. Součástí bytu je komora a lodžie o velikosti 5,2 m2, garáž a sklepní kóje za příplatek.

Dokončení bytu je naplánováno na přelom roku 2021 / 2022.

Jakkoliv se může zdát, že jsou Kaskády Barrandov na okraji Prahy, opak je pravdou. Na Smíchovském nádraží jste tramvají za pouhých 12 minut, autem ani ne za 10 minut.

Další možností je využít nepřeberné množství autobusových linek. Těmi se můžete pohodlně dopravit na stanice metra B Zličín či metra C Kačerov. A například díky přímému napojení na Pražský okruh dojedete na letiště Václava Havla již za 15 minut.

Místo si zamilují všichni ti, kteří tráví rádi volný čas v přírodě. Za pouhých 15 minut chůzí dojdete do překrásného Prokopského údolí, které je rájem běžců, jezdců na kolečkových bruslích, ale také maminek s dětmi.

Kaskády Barrandov čeká v nejbližší době zásadní proměna. Zaslouží se o to především nově vznikající náměstí. Ke stávajícím obchodům a službám tak přibydou další, které lokálním rezidentům nabídnou místa k posezení, nákupům, sportu i relaxaci. Můžete se tak těšit na restauraci s minipivovarem, kavárnu, potraviny, drogerie, na vlasové a nehtové studio, fitness centrum, školičku, lékařskou ordinaci s lékárnou a další.

Pro ještě lepší dopravní dostupnost bude dále prodloužena stávající tramvajová trať a první z nových zastávek se stane součástí tohoto náměstí.

Fotografie a vizualizace jsou ilustrativního charakter. Domluvte si s námi schůzku pro bližší informace.

Cena nemovitosti

19 350 Kč / měsíc

Při koupi: 6 790 000 Kč

Stav

Ve výstavbě

Lokalita

Hugo Hasse

Dispozice

2+kk

Plocha

53,8 m2

Vytápění

podlahové + radiátory

Garáž

za příplatek

Sklepní kóje

za příplatek

PENB

B - velmi úsporná

Stav bytu

dokončení 2021/2022

Vybavenost

částečné zařízený: kuchyň

Patro

4

Výtah

2x

Lodžie

5,2 m2

Materiál

cihla

Půdorys:

Mám zájem o nemovitost

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Více o zpracování osobních údajů